Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

2008 m. lapkričio 16-17 dienomis Rusijoje Sankt Peterburge vyko elitinis Pasaulio kovinio sambo čempionatas. Jame dalyvavo daugybe aukščiausio lygio sportininkų, tarp kurių ir MMA legenda, vienas stipriausių Pasaulio kovotojų Fedor Emelianenko.

Deja, šį kartą pusfinalyje pralaimėjus Blagov Ivanovui iš Bulgarijos jam teko tenkintis tik 3 vieta. Lietuvos garbę šiose varžybose gynė ir du „Smauglio“ atstovai. Viktor Tomaševič svorio kategorijoje iki 74 kg pralaimėjo tik vieną kovą ir iškovojo sidabro medalį. Puikiai kovojo ir Sergej Grečicho svorio kategorijoje iki 68 kg. Tik prasto teisėjavimo dėka sportininkus nepateko į finalą ir iškovojo 3 vietą. Visi sambo specialistai pažymėjo ypatingai gerą „smauglių“ kovos parteryje techniką.