• logo didelis ss

  • maisai

  • smugiu sale

  •  MG 1005

  • rubine1

  • grecicho su taure 1

  • Lipimas virve
  • smaugimas

Naujų narių priėmimas

Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

2009 m. rugpjūčio 15 dieną Jaurų kaime (Molėtų raj.) vyko 4-asis kovos menų renginys "Kovos klubo sąskrydis 2009". Renginio metu vyko ir bendras Realių kovų lygos bei Kovos klubo projektas "Real Fight Club". Tai turnyras, kuriame pagal K-1, muaythai bei grappling taisykles kovėsi tiek mėgėjai ir naujokai, tiek ir profesionalūs kovotojai.

Pagrindinis turnyro akcentas – 74 kg grappling imtynių Grand Prix. Susikovė 4 geriausi šios kategorijos parterio imtynių specialistai – „smaugliai“ Sergej Grečicho ir Viktor Tomaševič, Kauno „Titano“ atstovas Erikas Petraitis bei kovotojas iš Utenos „Impulso“ Arūnas Jurgelėnas.

Ketvertuko favoritais buvo laikomi Sergej Grečicho ir Erikas Petraitis, tad niekam nebuvo staigmena, jog jie iškopė į finalą. Daugelis laukė itin atkaklios ir permainingos kovos, tačiau Sergej Grečicho gana greitai sugebėjo pereiti į geresnę poziciją ir rankos laužimu privertė pasiduoti Eriką Petraitį. Tai buvo pirmoji šių dviejų geriausių Lietuvos lengvo svorio kovotojų susitikimas.

Turnyre imtyniavo dar du „Smauglio“ atstovai Juozas Petkelis ir Valerij Popadko.

Petkelis sugebėjo skausmingu rankos laužimu nugalėti net 10 kg sunkesnį „Titano“ atstovą Roką Naruševičių.

Kitoje kovoje Valerij Popadko susitiko su Utenos „Impulso“ treneriu Kastyčiu Stankevičiumi. Idomu, kad šis kovotojas seniau buvo „Smauglio“ grupės trenerio Ričardo Piepolio karatė mokinys. Po sunkios ir lygios kovos teisėjai pergalę skyrė Valerijui Popadko.

 

  FClogo 4sportLT

 

Kovos menų centras "Smauglys". © Visos teisės saugomos, 2012-2019.