Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

2009 09 10-12 dienomis Šiauliuose IV-ųjų Pasaulio imtynių žaidynių metu buvo išdalinti Europos graplingo imtynių čempionato medaliai. Įspūdingai pasirodė Lietuva, kurios sudėtį iš iš esmės sudarė Vilniaus „Smauglys“.

Visi 8 kovotojai grįžo su medaliais. Iš viso jie iškovojo 13 medalių – 4 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos. Lietuva komandinėje įskaitoje užėmė 2-ą vietą, nusileisdama tik Prancūzijos sportininkams, kurie nemažai medalių laimėjo tiek vyrų, tiek moterų rungtyse. Varžybos vyko su gi (kimono) ir be gi rungtyse.

Europos aukso medalius iškovojo Sergejus Bigiševas (iki 84 kg, su gi) bei Denisas Sokolas (iki 120 kg, su gi). Sidabro medaliai atiteko Viktorui Tomaševič (iki 74 kg, su gi ir be gi), Karimui Muradovui (iki 60 kg, su gi ir be gi) bei Denisui Sokolui (iki 120 kg, be gi). Bronzos medaliais pasidabino Segejus Grečicho (iki 74 kg, su gi ir be gi), Konstantinas Mokšinas (iki 66 kg, be gi) ir Maksimas Ševčenkovas (iki 84 kg, be gi).

Sergejus Grečicho dar iškovojo ir Pasaulio Pankrationo čempionato aukso medalį, o Konstantinas Mokšinas – bronzą.