Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

Balandžio 18-19 dienomis Latvijoje vyko Europos Shotokan karatė čempionatas (SKDUN).

Veteranų grupėje (virš 50 metų) Alvydas Pavliukevičius užtikrintai įveikė visus priešininkus ir tapo Europos čempionu!!!

Veteranų komandinėje kumite rungtyje, Mindaugas Lašas, kartu su Panevėžio "Alfa" klubo sportininkais iškovojo bronzos apdovanojimą.

Jurgita Januškaitė iškovojo bronzos medalį Master kategorijoje, kurioje dalyvauja tik po vieną geriausią šalies atstovą. Ši rungtis ypatinga tuo, kad su tuo pačiu varžovu reikia rungtis ir KATA, ir KUMITE rungtyse.

Open kumite rungtyje Tomas Žilinskas pasiekė 2 pergales, bet to nepakako, kad iškovotų medalį.

Labai gerai pasirodė “Karate do” trenerės Jurgitos Januškaitės mokinės jaunimo grupės rungtyse. Nomeda Tvaskaitė laimėjo aukso, Ugnė Borodičaitė - sidabro, Marija Paulavičiūtė - bronzos medalius.